Pod Zaječí horou

Rezidence Sochorova

Lokalita: Brno – Žabovřesky
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2013


Projekt Rezidence Sochorova je situován do žádané západní lokality města Brna – městské části Žabovřesky. Lokalitu obklopují zelené horizonty Jundrovských kopců, Wilsonova lesa, Palackého Vrchu a jedinečná přírodní lokalita obora Holedná.

Městská část Žabovřesky je vyhledávaná pro svoji jedinečnou polohu, umožňující spojení s přírodou a přitom velmi dobrou dopravní dostupnost jak individuální dopravou tak i prostředky MHD. A to jak do historického centra do 15minut, tak i okolí.

Bytový projekt Rezidence Sochorova je navržen jako součást uceleného bloku navazujícího na připravovaný administrativní komplex. Jedinečnost řešení respektujícího tolik potřebné soukromí ve městě je podtržena vlastním soukromým vnitroblokem se zelení do kterého je orientována většina bytů.

Bytové jednotky jsou řešeny ve dvou samostatných vstupech. Připraven je výběr bytů od 1+kk po 4+kk. Každý byt má balkón nebo terasu umožňující stolování a odpočinek. Standardem je sklep popř. samostatná komora v každém bytě, vlastní měření spotřeby energií s možností individuálního nastavení ohřevu TUV a vytápění.

Základní informace:
- Počet bytů: 63
- Počet podlaží: 1 podzemní + 6 nadzemních
- Kategorie bytů: 1 + kk až 4 + kk
- Velikosti bytů bez balkónů a teras: 39,67 m2 – 98,95 m2
- Parkování řešeno částečně pod objektem a částečně na povrchu

Prodejce:
Coldwell Banker Brno - Sochorova
http://coldwellbanker.cz/brno-sochorova

URL: http://www.sochorova.cz
Developer: AVRIOINVEST, a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: