Bytový dům Pod Chvalovkou

Byty Černovice - Řehořova

Lokalita: Brno - Černovice
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2018


Novostavba bytového domu s dobrou dostupností do centra města Brna je objektem nacházejícím se v městské části Brno – Černovice, na ulici Řehořova. Dům je umístěn v klidné ulici naproti parku a základní a mateřské školy. V pěší dostupnosti bytového domu se nachází Střední odborná škola Morava, Střední škola Brno Charbulova, ZUŠ Charbulova 84, Dětské hřiště, Lékárna Húskova 2, Bankomat Fio banky Húskova 2, Potraviny Brněnka Blatouchová 2, Berfis pizza Blatouchová 2.

Bytový dům o pěti nadzemních a jednom podzemím podlaží disponuje 11 bytovými jednotkami (6 x 3+kk, 5 x 2+kk), jedním nebytovým prostorem a 12 garážových stání pro osobní automobily. Ke každé bytové jednotce přináleží sklepní koje a lodžie. Výjimečným ho tvoří zahrada situována přímo za domem, kde bude pro rezidenty zbudováno posezení a prostor pro děti.

Technologie výstavby a použité materiály jsou voleny tak, aby se minimalizovaly budoucí náklady na bydlení. Zděná technologie s povrchovým zateplením, termoizolační okna, zateplená střecha a vlastní samostatné vytápění kombinovaným kotlem na zemní plyn sníží budoucí výdaje za dodávku tepla jednotlivým bytovým jednotkám. Velkým bonusem a pohodlným komfortem je i přes počet nadzemních podlaží výtah.

V případě rezervace během budování hrubé stavby je možnost úpravy dispozice bytu dle požadavků kupujících.

URL: http://www.bytycernovice.cz
Developer: Byty Černovice s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-