Kamechy II

Minx

Lokalita: Brno - Žabovřesky
Předpokládaný termín dokončení: 8/2015


Lokalita bytového domu Minx je v oblíbené a vyhledávané čtvrti Brna „staré Žabovřesky“, nedaleko od centra města.V těsné blízkosti se nachází například Wilsonův les a sportovní areál Rosnička (squashová hala, běžecký ovál, tenisové kurty, restaurace a další), ale také jedna z nejlepších základních škol města – ZŠ Sirotkova a elitní Gymnázium Matyáše Lercha.

Pro čerstvé mořské ryby, Vepřekovu svíčkovou či do zavedené mediteránní restaurace nebo do kina dojdete z domu téměř „v bačkorách“.

Novostavba šestipodlažního bytového domu v Brně Žabovřeskách na ulici Minská klade nebývalý důraz na kvalitní provedení a architekturu nejen domu jako celku, ale i řešením detailů interiérů. Autorem projektu s pěti byty je prof. Ing. arch. Petr Pelčák, jehož cílem je vést budoucío byvatele k vytvoření vkusného a současně plně funkčního moderního bydlení. Byty o vnitřních podlahových plochách kolem 120m2 jsou řešeny v dispozici 3+kk nebo 4+kk s balkóny a terasami orientovanými do klidného vnitrobloku. Parter domu poskytne důstojnou vstupní halu a parkování pro rezidenty. Společným jmenovatelem všech bytů je velkorysý obytný prostor, příjemné velikosti ostatních pokojů a kvalitní hygienické místnosti.

URL: http://byty-minska-brno.cz
Developer: Stroterta s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: