Bytový dům Pod Chvalovkou

Rodinné domy Panorama

Lokalita: Brno - Bystrc
Předpokládaný termín dokončení:


Myslíte si, že ráj na zemi neexistuje? Omyl! Leží na severozápadě Brna a ještě pořád se do něj můžete nastěhovat. Lépe řečeno, do jednoho z bytů v tak krásném prostředí, že by vám Adam a Eva záviděli. Brněnská přehrada, hrad Veveří, kraj Pohádky máje. A také zoologická zahrada, kde mají určitě i nějakého toho hada… Co lze chtít víc?

Developerský projekt Rodinné domy Panorama navazuje na úspěšnou realizaci projektu Panorama I. V rámci toho projektu byla realizována výstavba 3 bytových domů o celkovém počtu 123 bytových jednotek, 2 komerčních jednotek, 125 garážových stání a venkovního parkoviště pro 188 automobilů.

V rámci II. etapy je realizována výstavba 5 bytových domů o cca 214 bytových jednotkách a 1 komerční plochy. Bytové domy budou mít 4 nadzemní podlaží a 1 či 2 podzemní podlaží. Kategorie bude o velikosti studia, 1+kk až 5+kk, střešní apartmány. Podlahová plocha bytů je v rozmezí 24 – 119m².

V rámci III. etapy bude realizována výstavba 61 rodinných domů. Rodinné domy budou dvoupodlažní nebo třípodlažní podlažní. Dispozičně budou domy řešeny jako 4+kk, 5+kk a 6+kk. Užitná plocha rodinných domů je od 147 m² do 206 m². Plocha pozemků je pak 194 – 408 m².

V rámci projektu bude též realizována výstavba mateřské školky pro cca 50 dětí, výstavba nového dětského hřiště i vytvoření nové autobusové a tramvajové zastávky.URL: http://www.domy-panorama.cz
Developer: MS - INVEST a.s

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

01/2017


03/2016