Kamechy II

Rezidence Juliana

Lokalita: Brno - Juliánov
Předpokládaný termín dokončení: 03/2017


Každý z nás je jiný a si chce vlastní domov co nejvíce přizpůsobit svým představám. Projekt Juliana nabízí dostatečnou rozmanitost bytů, takže si ten „svůj" najdete i Vy. Každý byt je navržen tak, aby umožňoval dostatečnou variabilitu interiéru a změny, které budou odrážet Vaše měnící se životní potřeby.

Rádi vaříte pro rodinu a přátele? Kuchyň umístěná na fasádě, s vlastním oknem nebo dveřmi na balkon, umožňuje přímé větrání a prosvětlení v jakékoliv konfiguraci – ať se rozhodnete ponechat ji otevřenou, částečně ji oddělit nebo ji zcela uzavřít. Stejně tak je jen na Vás, jestli si vytvoříte vstupní předsíň nebo prostor necháte otevřený do obytné části. Abychom Vám dokázali nabídnout co nejvíce možnosti, je půdorys každého bytu navržen ve více alternativách. Porovnejte je a vyberte si tu, která Vám nejlépe vyhovuje.

Chtěli jste vždy bydlet ve městě, ale zároveň toužili po přírodě? Pokud hledáte domov, který by Vám poskytl obojí, seznamte se s projektem Juliana. Na jedné straně je napojen na zažitou, původní čtvrť Juliánov a na druhé straně se přímo dotýká rozsáhlého lesoparku Bílá Hora. Nachází se v těsné blízkosti zastávky tramvaje, nedaleko základní školy, židenické polikliniky, koupaliště, nebo Dělnického domu, před kterým se konají pravidelné farmářské trhy. V bezprostředním okolí je základní umělecká škola, Sokol, skatepark, množství okouzlujících chodníků a přírodních zákoutí uprostřed krásné zeleně. Vlastní dětské hřiště, prostor na piknik a malá zahrádka se nacházejí přímo na pozemku

URL: http://www.rezidence-juliana.cz
Developer: AVRIOINVEST, a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-