RD Brno Na Výsluní

Viladům Ventura

Lokalita: Brno - Královo Pole
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2016


Viladům Ventura se nachází v žádané lokalitě Brno – Sadová. Jedná se o ideální místo pro klidné bydlení v krásném prostředí brněnské Kociánky spojuje výhody městského i venkovského stylu života. Tamní příroda nabízí klid a rekreaci avšak centrum Brna je rychle dostupné všemi druhy dopravy. Uměřenou zástavbu v okolí doplňuje bohaté zázemí služeb a obchodů.

Moderní viladům splňuje parametry energeticky šetrné budovy, která je hodnocena v průkazu energetické náročnosti budovy na stupni B - úsporná. Nízká energetická náročnost budovy významně snižuje náklady na spotřebu energií pro topení, ohřev vody a další použití. Vybavení bytů je navrženo ve třech variantách, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Dům je koncipován jako šestipodlažní s jedním podzemním a pěti nadzemními podlažími s cekem 18-ti byty. V podzemním podlaží se nachází 24 krytých parkovacích stání, sklepní skladovací prostory, technické zázemí domu a menší komerční prostor. V přízemí viladomu Ventura jsou navrženy 4 byty o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Každý z těchto bytů má k dispozici oplocenou předzahrádku o ploše min. 33m2. Další tři patra jsou rozdělena vždy do čtyř bytů s dispozicí dvou bytů 2+kk a po jednom v dispozici 3+kk a 4+kk. Ke všem bytům náleží prostorné balkony s krásným výhledem do okolí a na panorama města Brna. V posledním patře jsou dva byty o dispozici 3+kk a 4+kk s terasami, ze kterých je náherný výhled na brněnské dominanty Petrov a Špilberk.

URL: http://viladumventura.cz
Developer: STEMFIRE s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-