Pod Zaječí horou

Prodej nadstandardních pozemků na Kociánce

Lokalita: Brno - Královo Pole
Předpokládaný termín dokončení:


Prodej pozemků pro samostatně stojící jednopodlažní domy v moderním architektonickém pojetí v klidné lokalitě Brna - Kociánka. Na hranicích pozemků jsou vyvedeny přípojky inženýrských sítí - vodovod, plynovod, elektřina, splašková kanalizace, je dokončena komunikace s chodníkem a veřejné osvětlení. Nejsou provedeny přípojky dešťové kanalizace - veškeré dešťové vody s pozemků pro RD budou vsakovány (retenční nádrž s přepadem).

Dle platného územního rozhodnutí je na pozemcích možné postavit jednopodlažní, na většině pozemků i dvoupodlažní dům s plochou střechou s parkováním pro dva automobily (RD typ E - pouze přízemní RD, RD typ G - dvoupodlažní dům s podkrovím).

Kociánka se nachází mezi Královým Polem a Soběšicemi. Lokalitu tvoří svah s jihozápadní orientací, kde se začíná místo opuštěných a zanedbaných zahrad budovat nové bydlení. Pozemky jsou přístupné nově vybudovanou asfaltovou komunikací, ktrá je součástí komunikace obsluhujicí nově vznikající domy.

Veškerá občanská vybavenost je v dosahu - v Soběšicích jsou restaurace, mateřská a základní škola. V Králově Poli se nachází nákupní centrum, menší obchůdky, kavárny a restaurace, další vybavení pro sportovní aktivity (bruslení, lední hokej, házená, fotbal). V králově Poli sídlí a hraje svoje zápasy Zbrojovka Brno.

URL: http://www.fiedlerreality.cz/kocianka
Developer:

Lokalita

Vizualizace / fotografie: