Bytový dům Pod Chvalovkou

Viviena

Lokalita: Brno-Štýřice, ul. Vídeňská
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2016


Výstavba nového moderního polyfunkčního objektu nedaleko středu města je začleněna ve stávající proluce na ul. Vídeňské, na hlavním tahu směrem na Vídeň, v důstojném prostředí proti klášteru Milosrdných bratří a klášternímu kostelu sv. Leopolda. Lokalita má výhodnou a lehce dostupnou polohu pro motoristy i cestující MHD.

Nedaleká cyklistická stezka vede po břehu řeky Svratky a dostanete se po ní od hradu Veveří až k obchodnímu centru Olympie.

Budova se vstupem do objektu z ul. Vídeňská ve svém přízemí poskytne obchodní prostory a nad nimi budou ve dvou patrech fungovat ordinace lékařů. Další podlaží nabízí 29 bytů různých velikostí s balkóny i terasami a v 8 podlaží luxusní nadstandardní byt s terasami a kouzelnými výhledy na město. Dům bude vybaven výtahem vedoucím už z podzemních garáží, což zajistí jeho kompletní bezbariérovost. Krytá parkovací stání s vjezdem z ul. Vídeňská v pravé části objektu jsou umístěna ve dvou podlažích ve vnitrobloku.

Obchodní prostory

Obchodní prostory v přízemí budovy se vstupem přímo z ul. Vídeňské s prosklenými výlohami přímo komunikují s uličním životem a díky ordinacím v budově a blízkosti nemocnice Milosrdných bratří se tak nabízí ke službám vhodně doplňující zdravotnictví.

Privátní zdravotnictví

Dvě podlaží prostor privátního zdravotnictví nabízí samostatné ordinace velikosti 20 – 24 m2 s možností jejich propojení pro individuální potřeby profesí lékařů. Každé podlaží disponuje čekárnami a sociálním zařízením pro návštěvníky. Rovněž jsou zde šatny a sociální zařízení pro lékaře a personál.

Byty

Byty, umístěné od 4. podlaží, jsou různých velikostí nabízí možnosti výběru bytu dle vlastních představ a potřeb. Vstupy k bytům jsou ze společné chodby samostatnými dveřmi a vytváří tak pocit soukromí. Standardní vybavení bytů je navrženo s požadavky dnešní doby moderního kvalitního bydlení a výběrem z více barevných provedení si vytvoříte vlastní individuální příjemný domov.

Otevřený přístup naší firmy k zákazníkům umožní činit klientské úpravy i dispoziční změny bydlení. Každý zákazník tak dostane přesně to, co chce.

Ke každému bytu je možno pořídit sklepní kóji a kryté parkovací stání nebo garáž.

URL: http://www.viviena.cz
Developer: Liking Invest, s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: