Ryolit

Bytové domy Panorama

Lokalita: Brno - Bystrc
Předpokládaný termín dokončení:


Developerský projekt Panorama II navazuje na úspěšnou realizaci projektu Panorama I. V rámci toho projektu byla realizována výstavba 3 bytových domů o celkovém počtu 123 bytových jednotek, 2 komerčních jednotek, 125 garážových stání a venkovního parkoviště pro 188 automobilů.

V rámci II. etapy bude realizována výstavba 5 bytových domů o cca 214 bytových jednotkách a 1 komerční plochy. Bytové domy budou mít 4 nadzemní podlaží a 1 či 2 podzemní podlaží. Prostory budou mít dispozici studia, 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk a střešních apartmánů. Podlahová plocha bytů je v rozmezí 24 m² – 119 m². Všechny bytové domy mají zabudovaný osobní výtah umístěný v každém vstupu. V rámci projektu bude též realizována výstavba mateřské školky pro cca 50 dětí, výstavba nového dětského hřiště i vytvoření nové autobusové a tramvajové zastávky.

Myslíte si, že ráj na zemi neexistuje? Omyl! Leží na severozápadě Brna a ještě pořád se do něj můžete nastěhovat. Lépe řečeno, do jednoho z bytů v tak krásném prostředí, že by vám Adam a Eva záviděli. Brněnská přehrada, hrad Veveří, kraj Pohádky máje. A také zoologická zahrada, kde mají určitě i nějakého toho hada… Co lze chtít víc?URL: http://www.byty-panorama.cz
Developer: Moravská stavební - INVEST a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

01/2017


03/2016


09/2015