RD Brno Na Výsluní

Rezidence Vídeňská

Lokalita: Brno - Štýřice
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2016


Budova se vstupem do objektu z ul. Vídeňská ve svém přízemí poskytne obchodní prostory a nad nimi budou ve dvou patrech fungovat ordinace lékařů. Další podlaží nabízí 29 bytů různých velikostí s balkóny i terasami a v 8 podlaží luxusní nadstandardní byt s terasami a kouzelnými výhledy na město. ům bude vybaven výtahem vedoucím už z podzemních garáží, což zajistí jeho kompletní bezbariérovost. Krytá parkovací stání s vjezdem z ul. Vídeňská v pravé části objektu jsou umístěna ve dvou podlažích ve vnitrobloku.

Obchodní prostory v přízemí budovy se vstupem přímo z ul. Vídeňské s prosklenými výlohami přímo komunikují s uličním životem a díky ordinacím v budově a blízkosti nemocnice Milosrdných bratří se tak nabízí ke službám vhodně doplňující zdravotnictví.

Dvě podlaží prostor privátního zdravotnictví nabízí samostatné ordinace velikosti 20 – 24 m2 s možností jejich propojení pro individuální potřeby profesí lékařů. Každé podlaží disponuje čekárnami a sociálním zařízením pro návštěvníky. Rovněž jsou zde šatny a sociální zařízení pro lékaře a personál.

Byty, umístěné od 4. podlaží, jsou různých velikostí nabízí možnosti výběru bytu dle vlastních představ a potřeb. Vstupy k bytům jsou ze společné chodby samostatnými dveřmi a vytváří tak pocit soukromí. Standardní vybavení bytů je navrženo s požadavky dnešní doby moderního kvalitního bydlení a výběrem z více barevných provedení si vytvoříte vlastní individuální příjemný domov. Otevřený přístup naší firmy k zákazníkům umožní činit klientské úpravy i dispoziční změny bydlení. Každý zákazník tak dostane přesně to, co chce. Dokud se nezačne se samotnou výstavbou bytové jednotky, není problémem provést i dispoziční úpravy jako například posunutí příček uvnitř bytu. Po dokončení hrubé stavby bude možné si vybrat obklady, dveře, podlahy a další položky bytu, dle individuálních preferencí. Ke každému bytu je možno pořídit sklepní kóji a kryté parkovací stání nebo garáž.

URL: http://www.bravis.cz/rezidence-videnska
Developer:

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-