Ryolit

Fénix Resort

Lokalita: Brno - Židenice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2015


Pokud hledáte nové bydlení nedaleko centra metropole, můžete si splnit Váš sen o dokonalém bydlení ve výjimečné lokalitě Brno – Židenice. Tento projekt je jedinečný tím, že je koncipován s důrazem na nové prvky bydlení s příjemným standardem i s bezpečnostním zázemím. Dopravní dostupnost bytu nemůže být lepší, jelikož pouhé 3 minuty chůze se nachází konečná stanice MHD Stará osada a tramvajové linky č. 2 a 3.

Pokud hledáte nové bydlení s byty, obchody a kancelářemi s rozvinutou sítí služeb včetně škol, dopravní obslužností s výpadovkou na dálnice (Olomouc, Bratislava, Praha) i občanskou vybaveností, můžete mít zde vše dle Vašich představ a bez nutnosti použití osobních vozů k návštěvě těchto institucí, zařízení, restaurací a nákupních center. Veškerá občanská vybavenost a dopravní obslužnost je v okruhu do 3 minut pomalé chůze.

V nabídce je celkem 26 bytových jednotek od 1+kk do 2+kk s možností balkónů a nadstandardních teras včetně možnosti sklepní kóje. Nové byty vyhoví všem, kteří touží po bydlení v harmonickém prostředí poblíž centra Brna. Projekt je realizován do 6 pater s moderní architekturou.

URL: http://www.fenix-resort.cz
Developer:

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-