Ryolit

Rezidence Točná

Lokalita: Brno – Starý Lískovec, ul. Točná 4
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2017


Rezidence Točná se nachází v městské části Starý Lískovec na ulici Točná. Jedná se o vyhledávanou lokalitu s velmi dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností v blízkosti Bohunického Campusu a Fakultní nemocnice Brno.

Předností projektu je umístění domu v klidné části mimo hlavní komunikaci, přičemž do supermarketu, na poštu, k bankomatu či do lékárny je to 500 metrů a vzdálenost na zastávku autobusu nepřesahuje 120 metrů. Vyhrazená parkovací stání ve dvorním traktu objektu má polovina nabízených bytových jednotek. Vstup do budovy a do společných prostor kolárny a prostoru na odpadky je ze zmíněného dvorního traktu přístupného průjezdem s uzamykatelnými vraty. Pro vstup do pater je možno využít výtah či schodiště.

Projekt Rezidence Točná je nově realizovaný bytový dům vniklý rozsáhlou přestavbou a rekonstrukcí původního domu postaveného ve 20. letech 20. století. V rámci projektu bude celá budova přestavěna na bytový dům bez narušení bydlení jakoukoliv komerční činností. Svým charakterem se jedná o vytvoření klidného bydlení pro užší počet vlastníků s privátním zázemím a originálním rázem celé budovy, vycházejícím z původní dispozice, ovšem při splnění požadavků soudobého komfortního bydlení.

Celkem 16 dispozičně dobře řešených bytů je nabízeno k prodeji do osobního vlastnictví včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a podílu na pozemku. Na výběr jsou byty od velikosti 1+kk až po velkorysé 4+kk. Větší bytové jednotky mají zakomponovánu i šatnu, balkón či terasu. Výhled z balkonů či teras do zahrad situovaných na jih či západ je jistě výhodou. Majitelé přízemních bytů mají k dispozici malé zvýšené verandy.

URL: http://www.rezidencetocna.cz
Developer: Megathon spol. s r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-