Pod Zaječí horou

Rezidence Kociánka

Lokalita: Brno - Královo Pole
Předpokládaný termín dokončení:


Náš nový brněnský projekt Rezidence Kociánka se nachází v městské části Brno Královo pole, místní část Sadová. Lokalita Sadová je vnímana jako bydlení v přírodě s velmi dobrou dostupností do centra Brna. Jedná se o výjimečnou lokalitu na severu města Brna s nádhernými výhledy do okolí, v těsném sousedství Soběšic a Útěchova. Díky své poloze budou mít budoucí majitelé bytů z jižní strany jedinečný výhled na historické centrum města Brna - Hrad Špilberk a katedrálu svatého Petra a Pavla.

Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti projektu. Nákupní možnosti a služby nabízí nejblíže Mojmírovo náměstí a okolí brněnského kulturního centra Semilasso, které jsou v dochozí vzdálenosti 15 min a dále pak Obchodní centrum Královo Pole, nedaleký hypermarket Globus a Bauhaus v Ivanovicích.

Projekt Rezidence Kociánka nabízí 32 bytů a 6 ateliérů s rozlohou od 39 m2 do 118 m2. Jedná se o bytový dům o pěti nadzemních a jednom podzemním podlaží. Orientace domu je převážně na jižní stranu a díky této orientaci vzniknou na jižní fasádě velké terasy, lodžie a ve vstupním patře předzahrádky.

URL: http://www.rezidencekocianka.cz
Developer: IMOS development

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-