Ryolit

Nová Křenová

Lokalita: Brno - střed
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2017


Nová Křenová svou polohou nabízí příjemné bydlení v centru Brna. Nachází se nedaleko hlavního nádraží v klidné části ulice Křenová, blízko u tramvajových zastávek. Byty ve vyšších patrech nabízejí krásný výhled na centrum města. Zajištěno je i parkování způsobem krytého garážového stání nebo parkovacím zakladačem.

Bytový komplex Nová Křenová je polyfunkční soubor moderních budov obsahující ve větší míře bydlení a menší část tvoří obchody, kanceláře a parkování. Moderní stavby jedinečné svou koncepcí, s důrazem na požadavky moderního bydlení, v centru Brna, přesto nabízející klid a soukromí. V právě probíhající výstavbě dvou polyfunkčních domů se bude nacházet celkem 5 nebytových a 48 bytových jednotek, dispozičně řešené jako 1+kk až 4+kk s možností balkónu, nebo prostorné terasy. Každý z klientů má možnost pořízení sklepní kóje a parkování uvnitř budovy.

Celý komplex Nová Křenová je rozdělen do dvou obytných celků budov S1 a S2, propojeny arboretem umožňující budoucím majitelům klidného posezení v soukromém parku obklopen zelení. Parkovaní bude řešeno v prvním podzemním a prvním nadzemním patře obou budov a zajišťovat jej bude parkovacími zakladač, nebo kryté garážové stání.

Nová Křenová ke své výjimečné poloze nabízí širokou škálu služeb, většinu v docházkové vzdálenosti. Nachází se zde základní škola, mateřská škola, banka, obchody s potravinami, módou, ale také lékaři, restaurace nebo kosmetický salón.

Rezidenční komplex Nová Křenová se nachází v těsné blízkosti centra Brna pouhé dvě zastávky tramvají od hlavního nádraží v Brně. Jen 300 metrů od našeho projektu je jedno z nežádanějších brněnských gymnázií – gymnázium Křenová. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost, základní škola, mateřská a supermarket. Do Galerie Vaňkovka dojdete pěšky za 15 minut. Bytový komplex Nová Křenová je výjimečný svou polohou na okraji stabilizované a žádané lokality centra města. Přesto, že se bytový komplex nachází v samotném srdci Brna, nechybí možnost kulturního a aktivního sportovního vyžití, nejen díky blízko se nacházejících fitness center, ale také díky cyklostezce vedoucí podél řeky Svitavy přes obchodní centrum Olympia až do Vídně.

URL: http://www.byty-krenova.cz
Developer: Shopping Gallery s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-