Ryolit

Bytový dům Barvy

Lokalita: Brno-Lesná
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2017


Třípodlažní bytový dům vyroste v žádané lokalitě Brno-Lesná. Atraktivní projekt nabízí devět nadstandardně vybavených bytových jednotek o dispozicích 2+kk až 4+kk, k nimž je možné pořídit parkovací stání.

Hlavní charakteristikou projektu je architektonický minimalismus, který se snoubí s důrazem na maximální komfort. Inspirací se stal architektům funkcionalismus, z něhož si vzali to nejlepší. Moderní stavba je vybavena exkluzivními zařizovacími prvky, které umně kombinují styl s funkčností. Díky tomu se dům pyšní moderními technologiemi, jako jsou elektronický zabezpečovací systém, venkovní hliníkové žaluzie na jižní fasádě, hliníková okna s izolačním trojsklem nebo elektrické podlahové topení.

O estetickou stránku domácnosti se postarají industriálně laděné stěrkové podlahy a kvalitní sanita značek Kaldewei a Villeroy&Boch. Zatímco byty v přízemí disponují vlastními předzahrádkami, jednotky situované ve vyšších patrech propojí s exteriérem stylové lodžie, odkud se otevřou podmanivé výhledy na vápencový kopec Hády.

Naším cílem není postavit další bytový dům, ale domov. Proto Vám nabízíme jedinečné bydlení v atraktivní lokalitě.

URL: http://www.bytybarvy.cz
Developer: All Inclusive Development a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-