Bytový dům Pod Chvalovkou

Rodinné domy ALEA

Lokalita: Říčany u Brna (Brno-venkov)
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Představujeme vám projekt rodinných domů ALEA, který jsme zasadili do atraktivní lokality Říčany u Brna. Komplex 16 domů o dispozicích 4+kk a 5+kk je ztělesněním stylu a funkčnosti. V kombinaci s perfektní dostupností Brna a krásnou okolní přírodou osloví každou klientelu.

Projekt ALEA stojí na principu pasivních domů, díky čemuž se může pochlubit energetickou třídou a řadou „zelených“ technologií. Kombinace kvalitního zateplení s plastovými okny s izolačními trojskly, retenční nádrže, fotovoltaických panelů a podlahového topení s korkovou krytinou Hydrocork se postarají o ekonomický provoz domácnosti.

Komfort bydlení ještě zvyšuje dvojí možnost parkování – před domem či ve vlastní garáží, odkud se majitel dostane suchou nohou přímo do domu. Sérii moderních technologií doplňují elektronický zabezpečovací systém, rekuperační jednotka či exkluzivní sanita značek Kaldewei a Villeroy&Boch. Aby bylo vaše pohodlí perfektní, můžete si vychutnat nerušené chvilky relaxace na vlastní zahradě, která navazuje na centrální obývací část.

Rodinné domy budou dokončeny v říjnu 2018 a k nastěhování v průběhu listopadu 2018. Během září budeme zájemce informovat o přípravě vzorového domu.URL: http://www.ricanydomy.cz
Developer: All Inclusive Development

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-