Pod Zaječí horou

Chrlice Place

Lokalita: Brno - Chrlice
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Rádi bychom Vám představili rezidenci Chrlice Place. Projekt jsme zasadili do nejjižnějšího cípu Brna, slunných Chrlic. Objekt nabízí pouze devět nadstandardně zařízených bytových jednotek o dispozicích 1 až 4+kk. Klidná lokalita, moderní architektura a maximální komfort jsou jako stvořené pro rodinné bydlení.

Na začátku projektu byla myšlenka bydlení v bytě s výhodami domu. Poznávacím znamením je tedy dostatek prostoru a úložných míst. Každý byt má svou zahrádku, terasu nebo balkon. K dispozici budou také parkovací stání venku či v garáži.

Byty jsou zařízeny kvalitními materiály a technologiemi, podlahovým topením a elektronickým zabezpečovacím systémem. Jako podlahovou krytinu jsme zvolili keramickou dlažbu a korkovou dlažbu Hydrocork. Koupelny jsou vybaveny exkluzivní sanitou Kadlewei a kvalitními bateriemi Hansgrohe.

Rezidence Chrlice Place patří mezi unikátní projekty. Součástí projektu je zapuštěný bazén v soukromé zahradě. Bazén je určen pouze rezidentům a jeho chod je plně automaticky zajištěn.

URL: http://www.chrliceplace.cz
Developer: All Inclusive Development a.s.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: