Bytový dům Pod Chvalovkou

Viladům Slunné údolí

Lokalita: Brno - Líšeň
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2018


Unikátní projekt viladomu Slunné údolí je zasazen do klidné části Líšně na ulici Ondráčkova. Představuje atraktivní bydlení s dobrou dosažitelností středu města, občanskou vybaveností a přitom v těsné blízkosti mariánského údolí.

Viladům disponuje celkem devíti bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk, 3+kk a 4+kk. Celý komplex je pomocí jedinečné architektury opticky rozdělen na několik částí, čímž vznikají mezi jednotlivými byty vnitřní dvory a atria. Díky tomu mohou rezidenti nerušeně relaxovat v soukromí vlastních teras a užívat si výhledy do zeleného okolí.

Viladům Líšeň nabídne komfortní bydlení v klidné části čtvrti na ulici Ondráčkova. Do Mariánského údolí dojdete pěšky během 5 minut. Tuto polohu jistě ocení především rodiny s dětmi. Během výletu za krásami přírodních scenérií mohou navštívit oddychový areál Eldorádo, který svými atrakcemi a minizoo nadchne především děti. Nedaleký zámek Belcredi naopak nabídne příjemné procházky v parku plném zeleně či příjemné posezení v zámecké restauraci. V jeho sousedství se nachází také základní a mateřská škola včetně nákupních možností.

Výhradní prodejce AC Real s.r.o.

URL: http://www.bytylisen.cz
Developer: All Inclusive valley s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie: