Kamechy II

Rezidence Grmelova

Lokalita: Brno - Štýřice
Předpokládaný termín dokončení: 1Q/2018


Hledáte bydlení blízko centra Brna, ale nechcete být rušeni hlukem velkoměsta? Chcete bydlet v krásném a novém bytě s vlastním garážovým stáním? Pak máme byt přímo pro Vás.

Projekt Rezidence Grmelova je bytový dům nacházející se kousek od samotného centra Brna a má veškeré předpoklady pro spokojený život. Bytový dům nabízí bytové jednotky o dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a také 2+kk ateliér. Z bytových jednotek v 1.NP je přímý vstup na zahradu patřící výhradně jen k bytu. Ostatní byty disponují velkou lodžií nebo prostornou terasou s výhledem na hrad Špilberk. Rezidence poskytuje i společnou zahradu o výměře 64,8 m2 orieotovanou do vnitrobloku, kde je možnost relaxace či společného posezení.

Standardy těchto bytů jsou na výborné úrovni a jsou použity kvalitní materiály – plastová okna s izolačním trojsklem, vnitřní bezfalcové dýhované dveře s obložkovou zárubní, plovoucí podlahy moderních dekorů, nadstandardní vybavení koupelny a WC, kompletní příprava na předokenní žaluzie. Všechny bytové jednotky jsou vytápěny podlahovým topením a jsou řešeny komfortně a nadčasově.

Rezidence Grmelova je umístěna v Brně v městské čtvrti Štýřice, která se nachází jihozápadně od centra. Tato lokalita disponuje vším, co je potřeba pro komfortní život a dostupnost do samotného centra Brna jsou pouhé 4 minuty. Pokud hledáte lokalitu, která poskytuje klidné prostředí a vše na dosah ruky, tak máte vybráno.

URL: http://grmelova.pegasreal.cz/
Developer: TK invest s.r.o.

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-