Bytový dům Pod Chvalovkou

Nový Obzor

Lokalita: Brno - Lesná
Předpokládaný termín dokončení: 3Q/2019


Projekt Nový Obzor bude kopírovat půdorysy bývalého obchodního centra Obzor, které bylo postaveno v roce 1968 na návrh architekta Viktora Rudiše. Součástí komplexu zůstane stávající veřejné atrium se sochou Mrtvého ptáka jejíž autorem je Ladislav Martínek.

Atrium dostane novou, moderní podobu. Plocha osazená zelení nabídne místo pro relaxaci. Součástí celého projektu budou komerční jednotky k pronájmu, které zajistí komfortní bydlení s dostupnými službami nejen novým obyvatelům tohoto projektu.

Dům má 4 nadzemní patra a zahrnuje 43 bytových jednotek, jejichž součástí je balkon, terasa nebo zahrádka. V 1.PP jsou zděné sklepní kóje, klasická parkovací místa a místa na parkovacích zakladačích.

Dispozice bytů jsou 2+kk od 46m2 do 55m2, 3+kk o velikosti od 77m2 do 87m2 a 4+kk o velikosti 111m2. Přízemní byty mají zahrádku o velikosti 55 m2, v dalších patrech je součástí všech bytů prostorný balkon. Samozřejmostí je vysoké standardní vybavení bytů, nabízíme také možnost realizace klientských změn.

URL: https://www.obzorlesna.cz
Developer: IMOS development

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

-