Kamechy II

Bytový dům KAMECHY II

Lokalita: Bystrc
Předpokládaný termín dokončení:


Projekt Brno – Kamechy navazuje na starší zástavbu sídliště Brno – Bystrc. Umístěn je ve velmi atraktivní lokalitě v severozápadní části Brna, v rekreační oblasti města nedaleko od Brněnské přehrady. Díky svému umístění v krásné okolní přírodě v blízkosti lesů patří toto místo k nejvyhledávanějším brněnským lokalitám. Bydlení v přírodě se spoustou možností vycházek – okolní lesy, Brněnská přehrada, hrad Veveří, rybník v Žebětíně apod. připomíná bydlení na vesnici za současného komfortu dosahu města.

Pro tuto lokalitu jsou typické nižší stavby, které zaujmou jak svojí barevností, tak celkovou koncepcí, která klade důraz na včlenění do přírody. Tomu odpovídá využití přírodní svažitosti terénu k vytvoření terasových skoků. Nový komplex bude nabízet bydlení v bytech 1+kk až 5+kk v maximálně pětipodlažních domech. Téměř ke každému bytu bude náležet lodžie, balkon nebo terasa, k dispozici bude dostatek parkovacích míst jednak v suterénu domu, jednak na venkovních plochách a také sklepní kóje.

Bytové jednotky jsou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví s příslušným spoluvlastnickým podílem na společných částech a zastavěném pozemku.

URL: http://www.fiedlerreality.cz/developerske-projekty/nova-etapa-vystavby-brno-kamechy-60065
Developer:

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

10/2014


01/2014


05/2011