Bytový dům Pod Chvalovkou

Byty VIVA Komín

Lokalita: Brno – Komín
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2011


Byty VIVA Komín je realizován na ulici Dělnická v městské části Brno – Komín. V řadovém dvoupodlažním domě s podkrovím je navrženo celkem 6 jednotek, z toho tři bytové a tři nebytové. Nebytové jednotky splňují všechny obecně závazné předpisy pro bydlení, pouze územní plán připouštějící v daném místě stavby rodinných domů (nejvíce 3 bytové jednotky) vytvořil nutnost jednotky určit jako nebytové.

Jedná se o zásadní rekonstrukci stávajícího domu s nadstavbou. Z původní stavby zůstávají základové pasy propojené s novou železobetonovou deskou.. Nové obvodové konstrukce jsou zděné se zateplovacím systémem. Střešní krytina je z plechových šablon typu Satjam v barvě antracit, střešní konstrukce je dostatečně zateplená.

V 1.NP domu jsou umístěny dvě nebytové jednotky o velikosti 37,8m2 a 44,2 m2, obě mají dispozici 1+kk. Ve 2.NP se předpokládají bytové jednotky 1+kk a 3+kk. Ve 3.NP je jeden byt 2-3+kk a jedna nebytová jednotka – ateliér s dispozicí 1+kk.

Součástí každé jednotky je zahrádka nebo balkón.

K ceně nebytových jednotek je účtováno DPH v základní sazbě.

Jednotky je možné zakoupit ve standardním, případně nadstandardním vybavení, či s účastí architekta řešit vybavení a interiér jednotky.

V okolí domu VIVA Komín je kompletní obchodní síť, široká možnost sportovního a kulturního vyžití, školní a lékařská zařízení. Hlavní komunikační uzly jsou v docházkové vzdálenosti.

Všechny jednotky jsou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví včetně podílu na zastavěném pozemku. Na úhradu části kupní ceny lze použít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření.

Ve dvorní části jsou 3 parkovací místa přístupná průjezdem. Část dvora bude vydlážděna zámkovou dlažbou, část zatravňovacími dlaždicemi a zeleň. Dvůr bude sloužit výhradně majitelům jednotek. Dům je navržen tak, aby citlivě doplnil a navázal na stávající zástavbu.

URL: http://www.fiedlerreality.cz/bytyvivakomin
Developer:

Lokalita

Vizualizace / fotografie:

05/2012


11/2011


09/2011